top of page

Szkoła jazdy Marki

Z Projekt Prawko rozpoczynamy jazdy z ul. Okólnej  7  Marki.  Na kurs  prawa jazdy kat. B lub jazdy doszkalające możesz zapisać się bez wychodzenia z domu, online lub osobiście w biurze – Okólna 7 Marki.

Rozpocznij Twój Projekt Prawko!

Kurs prawa jazdy Marki

Do Was mieszkańcy Marek kierujemy zaproszenie do zapisu na kurs na prawo jazdy kat. B.

Zapisując się na kurs  w Projekt Prawko Marki możesz w przyjemnej atmosferze i bez stresu ukończyć kurs i zdać egzamin państwowy na prawo jazdy. Naukę jazdy dostosowujemy do Twoich potrzeb i dyspozycyjności. Na bieżąco reagujemy i realizujemy potrzeby naszych kursantów dlatego, wybór zajęć teoretycznych, stacjonarne czy online, zależy od Ciebie. Otrzymasz materiały edukacyjne, aktualne testy egzaminacyjne i jeśli lubisz uczyć się tradycyjnie - podręcznik w wersji papierowej „Prawo jazdy dla każdego”. Istotne jest to, że nie pobieramy opłat za egzaminy wewnętrzne. A wszystko to, w miłej, wspierającej i bezstresowej atmosferze, w nowych autach Hyundai i20 – modele egzaminacyjne! Pokażemy Ci także trasy egzaminacyjne!

Jazdy doszkalające Marki

Jazdy doszkalające z lokalizacji Marki to oferta skierowana zarówno dla tych, którzy uprawnienia do prowadzenia auta już posiadają, jak również do tych, którzy dopiero szykują się do egzaminu państwowego. Jeśli chcesz pojeździć po ulicach Warszawy, poćwiczyć manewry na placu manewrowym i perfekcyjnie opanować „górkę” i parkowanie, to zapraszamy do Projekt Prawko. Satysfakcja murowana. Z nami pokonasz nawet najtrudniejsze skrzyżowania, wytłumaczymy, poprawimy błędy i dodamy pewności siebie za kierownicą. Będziesz jeździć pewnie i bezpiecznie.

Jak dojechać?

Projekt Prawko

Szkoła Nauki Jazdy Marki

ul. Okólna 7​

  • Autobus linii 140, 240, 340, 738  przystanek Fabryczna (600m)

  • Autobus linii 240 przystanek Kościuszki (340m)

bottom of page