top of page

Szkoła jazdy Warszawa Ursynów

Szkoła jazdy Projekt Prawko Warszawa Ursynów zaprasza na kurs prawa jazdy oraz jazdy doszkalające. Dzięki lokalizacji blisko metra dojazd nie będzie stanowił problemu. Na miejscu znajduje się biuro oraz sala wykładowa. Zapisu można dokonywać osobiście w biurze lub online nie wychodząc z domu.

Rozpocznij Twój Projekt Prawko!

Kurs prawa jazdy Warszawa Ursynów

Po dokonaniu zapisu na kurs otrzymasz wszystkie materiały niezbędne do opanowania wiedzy teoretycznej. W tym: podręcznik, wykłady online, pełną bazę pytań testowych identycznych jak na egzaminie państwowym w WORD. Zajęcia teoretyczne odbywają się stacjonarnie lub online - wybór należy do Ciebie!

Kurs prawa jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców Projekt Prawko Warszawa Ursynów w części praktycznej obejmuje jazdy po trasach egzaminacyjnych WORD Radarowa, ćwiczenia na placu manewrowym, jazdę po różnych lokalizacjach Warszawy tak, aby zapoznać się z trudnym skrzyżowaniem, rondem turbinowym itp. 

Każdy kurs zakończony jest egzaminami wewnętrznymi, sprawdzającymi wiedze i umiejętności kandydata na kierowcę. Egzaminy wewnętrzne są bezpłatne. Nie pobieramy dodatkowych opłat za powtórne podejście do egzaminów. Zdajesz tyle razy ile potrzebujesz!

Zapewniamy miłą atmosferę zajęć, bez niepotrzebnego stresu. Tylko skuteczna nauka!

Jazdy doszkalające Warszawa Ursynów

Jazdy doszkalające Warszawa Ursynów to idealne rozwiązanie dla osób chcących poćwiczyć przed egzaminem, odświeżyć swoje dawno nie używane prawko lub osób czujących potrzebę wyeliminowania błędów i złych nawyków na kierownicą. Pod okiem naszych instruktorów możesz poczuć się pewniej za kółkiem, przećwiczyć wskazane trasy, nauczyć się parkować. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do grona kierowców, zyskać wolność i swobodę przemieszczania zapraszamy do szkoły jazdy Projekt Prawko. Jazdy doszkalające przygotowujące do egzaminu państwowego odbywają się po trasach egzaminacyjnych WORD Radarowa.

Jak dojechać?

Projekt Prawko

Szkoła Nauki Jazdy Warszawa Ursynów

ul. Cynamonowa 41

 

  • Metro Imielin (400m)

  • Metro Stokłosy (900m)

  • Autobus linii 192 przystanek Magellana (350m)

  • Autobus linii 192 przystanek Polinezyjska (350m)

bottom of page