top of page

Szkoła jazdy Warszawa Bemowo

Szkoła jazdy Projekt Prawko Warszawa Bemowo zaprasza na kurs prawa jazdy oraz jazdy doszkalające

Rozpocznij Twój Projekt Prawko!

Kurs prawa jazdy Warszawa Bemowo

Po dokonaniu zapisu na kurs otrzymasz wszystkie materiały niezbędne do opanowania wiedzy teoretycznej. W tym: podręcznik, wykłady online, pełną bazę pytań testowych identycznych jak na egzaminie państwowym w WORD. Zajęcia teoretyczne odbywają się stacjonarnie lub online - wybór należy do Ciebie!

Kurs prawa jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców Projekt Prawko Warszawa Bemowo w części praktycznej obejmuje jazdy po trasach egzaminacyjnych WORD Bemowo, ćwiczenia na placu manewrowym, jazdę po różnych lokalizacjach Warszawy tak, aby zapoznać się z trudnym skrzyżowaniem, rondem turbinowym itp. 

Każdy kurs zakończony jest egzaminami wewnętrznymi, sprawdzającymi wiedze i umiejętności kandydata na kierowcę. Egzaminy wewnętrzne są bezpłatne. Nie pobieramy dodatkowych opłat za powtórne podejście do egzaminów. Zdajesz tyle razy ile potrzebujesz!

Zapewniamy miłą atmosferę zajęć, bez niepotrzebnego stresu. Tylko skuteczna nauka!

Jazdy doszkalające Warszawa Bemowo

Jazdy doszkalające Warszawa Bemowo to idealne rozwiązanie dla osób chcących poćwiczyć przed egzaminem, odświeżyć swoje dawno nie używane prawko lub osób czujących potrzebę wyeliminowania błędów i złych nawyków na kierownicą. Pod okiem naszych instruktorów możesz poczuć się pewniej za kółkiem, przećwiczyć wskazane trasy, nauczyć się parkować. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do grona kierowców, zyskać wolność i swobodę przemieszczania zapraszamy do szkoły jazdy Projekt Prawko. Jazdy doszkalające przygotowujące do egzaminu państwowego odbywają się po trasach egzaminacyjnych WORD Bemowo.

Jak dojechać?

Projekt Prawko

Szkoła Nauki Jazdy Warszawa Bemowo

ul. Piastów Śląskich 61

bottom of page