top of page

Nauka Jazdy Warszawa Włochy

W Projekt Prawko możesz rozpoczynać jazdy z pod WORD ul. Radarowa 1 bez względu na to czy są to zajęcia praktyczne kursu na prawo jazdy kat. b czy jazdy doszkalające. Jest do doskonałe rozwiązanie dla osób chcących bezbłędnie opanować trasy egzaminowania, lub po prostu mieszkających w pobliżu. Zapisu na kurs prawa jazdy kat. B lub jazdy doszkalające można dokonać online nie wychodząc z domu lub osobiście w jednym z dwóch biur:

Projekt Prawko Warszawa Ursynów ul. Cynamonowa 41

Projekt Prawko Marki ul. Okólna 7

Rozpocznij Twój Projekt Prawko!

Kurs prawa jazdy kat. B Warszawa

Dokonując zapisu na kurs prawa jazdy w Projekt Prawko otrzymujesz materiały do opanowania wiedzy teoretycznej w tym między innymi podręcznik oraz pełną bazę pytań egzaminacyjnych. Wybór zajęć teoretycznych, stacjonarnie czy online należy do Ciebie! W części praktycznej kursu poruszać się będziesz po Warszawie nowym Hyundai i20 - model używany przez WORD Warszawa do przeprowadzania egzaminów państwowych. Kurs zakończony jest egzaminami wewnętrznymi. Zajęcia przebiegają w miłej i bezstresowej atmosferze co potwierdzają opinie naszych Kursantów. Chcesz dołączyć do grona kierowców? Zapraszamy do Projekt Prawko na kurs prawa jazdy!

Jazdy doszkalające Warszawa Włochy

Jazdy doszkalające w lokalizacji Warszawa Włochy to idealne rozwiązanie dla Kursantów chcących lepiej przygotować się do egzaminu państwowego w WORD Radarowa. Pod okiem naszego instruktora wykonasz manewry na placu, opracujesz najtrudniejsze skrzyżowania oraz punkty na trasie egzaminowania, poznasz miejsca, w których podczas egzaminu sprawdzana będzie umiejętność parkowania. To wszystko w przyjaznej, bezstresowej atmosferze! Z nami uzyskasz upragnione prawo jazdy, zyskasz wolność i swobodę przemieszczania, dołączysz do grona kierowców. Zapraszamy na jazdy doszkalające z lokalizacji Warszawa Włochy.

Jak dojechać?

Projekt Prawko

Nauka jazdy Warszawa- miejsce spotkań z instruktorem 
WORD ul. Radarowa 1

  • Autobus linii 141 lub 189 przystanek Radarowa (100m)

  • Tramwaj linii 7, 9, 15 przystanek Hynka (450m)

bottom of page