top of page

Nauka Jazdy Warszawa Białołęka

W Projekt Prawko możesz rozpoczynać jazdy z pod WORD ul. Odlewnicza 8.  Zapisu na kurs prawa jazdy kat. B lub jazdy doszkalające można dokonać online nie wychodząc z domu lub osobiście w jednym z dwóch biur:

Projekt Prawko Warszawa Ursynów ul. Cynamonowa 41

Projekt Prawko Marki ul. Okólna 7

Rozpocznij Twój Projekt Prawko!

Kurs prawa jazdy kat. B Warszawa

Zapraszamy na kurs prawa jazdy w lokalizacji Warszawa Białołęka. Jazdy rozpoczynają się z pod WORD Odlewnicza 8. Do dyspozycji naszych Kursantów plac manewrowy. Zapisując się na kurs w Projekt Prawko Warszawa możesz uzyskać prawo jazdy bez stresu i w przyjaznej atmosferze. Zajęcia teoretyczne do wyboru stacjonarnie lub online, dzięki temu możesz dopasować ich formę do swoich potrzeb. Przy zapisie otrzymujesz wszystkie niezbędne materiały do nauki. Jazdy wyłącznie na nowych Hyundai i20 - model egzaminacyjny. Nauka jazdy w szkole jazdy Projekt Prawko dostosowana jest do Twoich potrzeb i dyspozycyjności, tak aby kurs prawa jazdy przebiegał w sposób możliwie najbardziej optymalny. Nasz zespół na bieżąco reaguje na Twoje potrzeby i realizuje je w sposób profesjonalny i przyjazny. Kurs zakończony jest bezpłatnymi egzaminami wewnętrznymi. Nie pobieramy opłat za ponowne podejście do egzaminu. Zero ukrytych opłat, 100% satysfakcji!

Jazdy doszkalające Warszawa Białołęka

Jazdy doszkalające w lokalizacji Warszawa Białołęka to oferta skierowana do Kursantów z ukończonym kursem na prawo jazdy chcących lepiej przygotować się do egzaminu państwowego lub posiadających już prawo jazdy. Jeśli chcesz przećwiczyć manewry na placu, parkowanie lub po prostu pojeździć po ulicach Warszawy zapraszamy do Projekt Prawko! Nasi instruktorzy wyeliminują i wytłumaczą błędy, opracują trudne skrzyżowania, pozwolą Ci poczuć się pewnie za kierownicą.

Jak dojechać?

Projekt Prawko

Nauka jazdy Warszawa- miejsce spotkań z instruktorem 
WORD ul. Odlewnicza 8

  • Autobus linii 314 przystanek Odlewnicza (40m)

  • Tramwaj linii 4 lub 41 przystanek Odlewnicza (160m)

bottom of page