top of page

Kurs Prawo jazdy kat. B - Warszawa

Z Naszymi instruktorami poznasz przyjemność z jazdy samochodem i pewnie poczujesz się nawet na rondzie turbinowym. Nasi kursanci są w zróżnicowanym wieku, pozytywnie przechodzą egzaminy i stają się pełnoprawnymi kierowcami. Życzliwe, indywidualne i profesjonalne podejście do kursantów, miła i bezstresowa atmosfera nauki jazdy, to dewiza Naszej szkoły jazdy. Ponadto, 100% czasu części praktycznej jest przeznaczone na szkolenie. Nie załatwiamy w tym czasie innych spraw. Rzeczy trudne rozwiązujemy od ręki, nad niemożliwymi musimy chwilę popracować. Nauczymy jeździć każdego! Mamy na to doskonale opracowane i sprawdzone metody. Dołącz do grona kierowców z Nami, a zawsze mile będziesz wspominać swój projekt na prawo jazdy. Zapraszamy Cię na naukę jazdy w Warszawie i Markach z OSK Projekt Prawko.

Kurs na Prawo Jazdy Kat B - Jak wygląda

IMG_20210912_135058_edited.jpg

Nasz podstawowy rodzaj kursu na prawo jazdy kategorii B-standard składa się z części teoretycznej, podczas której uczestnicy poznają zasady ruchu drogowego oraz zagadnienia związane z pierwszą pomocą. Po tym czasie i dostarczeniu numeru PKK (Profil Kandydata na Kierowcę) rozpoczyna się część praktyczna kursu- nauka jazdy na placu manewrowym oraz jazda w ruchu ulicznym. Nauka jazdy odbywa się na podstawie wcześniej ustalonego z kursantem harmonogramu. To, co charakteryzuje naszą szkołę jazdy to przede wszystkim zorientowanie na indywidualne potrzeby każdego kursanta.

WAŻNE!

Zajęcia praktyczne przeprowadzane są również po trasach egzaminacyjnych w samochodzie Hyundai i20 ze skrzynia manualną (modelu obecnie wykorzystywanym do przeprowadzanie egzaminu w WORD Warszawa) lub Toyota Corolla ze skrzynią automatyczną (z możliwością wypożyczenia na egzamin państwowy) w zależności od wybranej opcji kursu. 

Co wchodzi w cenę Kursu na Prawo Jazdy Kat B ?

Zajęcia teoretyczne – prowadzone są w formie wykładów stacjonarnych lub online, do wyboru. Od Ciebie zależy czy wybierzesz naukę w grupie na sali wykładowej, czy też bardziej odpowiada Tobie nauka w zaciszu domowym lub innym miejscu, w każdej wolnej chwili i na dowolnym urządzeniu. Wybierasz wersję online :

 • oszczędzasz czas na dojazdy

 • nie jesteś zobowiązany terminem spotkania.

 • możesz w dowolnym momencie rozpocząć i przerwać naukę

 • przerabiasz dowolny blok tematyczny

Na zajęcia stacjonarne zaprosimy Cię na salę wykładową. Posiadamy przestronną, dobrze wyposażoną w sprzęt i materiały dydaktyczne salę wykładową.

 • Dodatkowo mamy dla Ciebie aktualną, pełną bazę testów egzaminacyjnych na prawo jazdy, zatwierdzonych przez  Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Możesz rozwiązywać je i sprawdzać poprawność udzielonych odpowiedzi przez 120 dni. 

 • Zapewnimy Tobie również 120 dniowy dostęp do platformy elearningowej. Dzięki temu, w każdej chwili i na dowolnym urządzeniu masz dostęp do banku wiedzy. Sam decydujesz jaki blok tematyczny przerabiasz. A wszystko po to, aby łatwiej i prościej opanować teorię kursu prawa jazdy.

Lubisz uczyć się tradycyjnie z podręcznika? Na taki wariant też jesteśmy przygotowani. Podarujemy Tobie książkę w wersji papierowej „Prawo jazdy dla każdego” abyś mógł uczyć się tak, jak Ci wygodniej.

 

Zajęcia praktyczne – obejmują wszystkie manewry na placu manewrowym oraz naukę jazdy po mieście, w tym również jazdy po trasach, na których odbywają się egzaminy na prawo jazdy w Warszawie.

Wybierz lokalizację najbardziej odpowiednią dla siebie. Projekt Prawko startuje z nauką jazdy w Warszawie z kilku lokalizacji. Są to miejsca dobrze skomunikowane i łatwo dostępne.

Warszawa - Białołęka ul. Odlewnicza 8 - miejsce spotkań z instruktorem pod WORD

Warszawa ul. Piastów Śląskich 61 - biuro Projekt Prawko

Warszawa ul. Radarowa 1 - miejsce spotkań z instruktorem pod WORD

Marki ul. Okólna 7 - biuro Projekt Prawko

 

Egzaminy wewnętrzne – wyglądają dokładnie tak samo jak egzaminy w Word Warszawa. Z tym, że możesz je u nas powtarzać wielokrotnie, jeśli pójdzie coś nie tak. Zdajesz do skutku.

ISTOTNE!

Powtórne przystąpienie do egzaminu wewnętrznego w Projekt Prawko jest bez żadnych dodatkowych opłat.

Kurs na Prawo Jazdy Kat B - jak się zapisać?

Kurs na prawo jazdy możesz zacząć już dziś. Wybierz wygodną dla Ciebie formę kontaktu z Nami i zapisz się na kurs.

Wystarczy:

Przygotuj dane niezbędne do zapisu na kurs prawa jazdy:

 • Imię i nazwisko

 • Nr telefonu

 • PESEL

 • E-mail

 • Nr PKK (Profil Kandydata na Kierowcę)- Jeśli nie posiadasz wyrobisz w międzyczasie.

Jak możesz wnieść opłaty?

 • Gotówką w biurze

 • Przelewem na nr konta 79 1020 1042 0000 8002 0448 5702

IMG_20210614_145921.jpg

Trudno uwierzyć, że kurs praktyczny w 3 tygodnie?

Dla najbardziej wymagających z potrzebą ukończenia kursu w ograniczonym, krótkim czasie, mamy przygotowaną opcję Kursu ekspresowego. Jeśli niezbędne jest szybkie przygotowanie do egzaminu państwowego na prawo jazdy proponujemy rozważenie wyboru kursu ekspresowego. To 30 godzin jazd praktycznych kursu, które możesz zrealizować w trzy tygodnie, w nowym, czystym modelu egzaminacyjnym Hyundai i20.

Do ceny kursu nie doliczamy opłat za dodatkowe podejście do egzaminu wewnętrznego a wybór zajęć praktycznych pozostawiamy Tobie. Niezależnie od wyboru formy zajęć teoretycznych, stacjonarnie czy online, mamy dla Ciebie pełną bazę testów egzaminacyjnych i podręcznik w tradycyjnej formie papierowej książki.

WAŻNE!

Oferta Kurs Ekspres skierowana jest do osób o dużej dyspozycyjności czasowej. Szkolenie jest przeprowadzane w różnych, zmiennych godzinach, w ciągu całego tygodnia. OSK Projekt Prawko zastrzega sobie prawo do przedłużenia tego okresu w sytuacji braku dyspozycyjności Kursanta lub wypadków losowych.

bottom of page