top of page

Jazdy doszkalające Warszawa
Zbliża się termin Twojego egzaminu państwowego na prawo jazdy w WORD Warszawa?

Jazdy doszkalające Warszawa i Marki

woman-instructor-with-checklist-car-driving-school-man-teaching-lady-drive-vehicle-driver-

Przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy z Projekt Prawko to najlepszy wybór. Kończąc kurs w szkole jazdy Warszawa lub innej, zawsze możesz skorzystać z jazd doszkalających w Projekt Prawko. Masz problem z parkowaniem? A może wstrzymujesz oddech na słowo „górka”? Jazda po
łuku nie zawsze wychodzi najlepiej? Poprawimy, douczymy, rozbijemy stres i tkniemy w Ciebie wiarę we własne możliwości. Wszystko to, w miłej atmosferze i na autach egzaminacyjnych. Pokonamy z Tobą trasy egzaminacyjne i poćwiczymy na placu manewrowym. Zapraszamy. Zaczynamy z różnych lokalizacji.

Kurs doszkalający 

Zachęcamy do nauki jazdy z nami. Masz prawo jazdy, ale nie czujesz się pewnie za kierownicą? A może dawno nie prowadziłeś auta? Potrzebujesz pokonać trasę z punktu A do B
różnymi drogami? Chciałbyś nabrać pewności siebie pokonując rondo turbinowe?
Ze szkołą nauki jazdy Projekt Prawko nie będą Ci straszne żadne skrzyżowania. Odświeżymy znajomość przepisów ruchu drogowego, pokonamy problematyczne manewry i pozwolimy Tobie na wybór lokalizacji i tras nauki jazdy w Warszawie. Nauczymy Cię przepisowej i bezpiecznej jazdy.
Kurs doszkalający to 10 godzin jazdy po mieście a jeśli zechcesz, możesz także odwiedzić plac manewrowy.

happy-student-driver-sitting-modern-silver-car-showing-driving-car-license.jpg

Jazdy doszkalające Warszawa: na czym polegają? 

Jazdy doszkalające Warszawa, jak sama nazwa wskazuje, to oferta lekcji pod czujnym okiem instruktora, który koncentruje się na wybranych przez klienta zagadnieniach. Jedni w ramach jazd doszkalających chcą opanować do perfekcji parkowanie równoległe w ciasnych uliczkach miejskich, a inni potrzebują dodatkowego wsparcia merytorycznego przez egzaminem państwowym WORD.

 

Jazdy doszkalające odbywają się przy tym autem szkoleniowym OSK Projekt Prawko. W indywidualnych przypadkach mogą dotyczyć jazdy samochodem klienta np. jeśli ma on problem z parkowaniem . Jazdy doszkalające organizowane są też z wykorzystaniem samochodów tożsamych z modelem i marką pojazdów egzaminacyjnych (hyundai I20). Zapraszamy na:

  1. Jazdy doszkalające samochodem z automatyczną skrzynią biegów. 

  2. Jazdy doszkalające samochodem z manualną skrzynią biegów. 

Jazdy doszkalające Warszawa – kiedy warto z nich korzystać?

Usługa jazd doszkalających Warszawa dostępna jest w OSK Projekt Prawko zarówno dla kursantów (naszych lub korzystających z kursów innych szkół jazdy), jak i dla kierowców z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów. 

 

Szczególnie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do korzystania z jazd doszkalających w następujących przypadkach:  

 

  • Jazdy doszkalające Warszawa po niezdanym egzaminie państwowym WORD – rozwiązania dla osób, które chcą uniknąć kolejnych błędów i liczą na to, że następna próba w WORD będzie zaliczona pozytywnie. 

  • Jazdy doszkalające Warszawa rozszerzające kurs prawa jazdy i doskonale przygotowujące do 1 egzaminu praktycznego w WORD – opcja dla kursantów, dla których 30 godzin jazd praktycznych to zbyt mało. 

  • Jazdy doszkalające w Warszawie dla osób, które chcą udoskonalić swoją jazdę – mowa o lekcjach szybkiego i bezpiecznego parkowania równoległego czy też przemierzania dróg ekspresowych i autostrad. 

  • Jazdy doszkalające w Warszawie  dla osób niepewnych za kierownicą – opcja m.in. dla kierowców, którzy boją się wjeżdżać do dużych miast lub poruszania się samochodem zimą. 

  • Jazdy doszkalające Warszawa dla kierowców, którzy mieli przerwę w jeździe samochodem – jeśli z różnych względów nie siedziałeś „za kółkiem” długi czas, zyskaj pewność jazdy z Projekt Prawko! 

  • Jazdy doszkalające Warszawa dla kierowców po stłuczkach i wypadkach – odzyskaj pewność jazdy; dowiedz się, jak zwiększyć bezpieczeństwo jeżdżąc samochodem; i jak prowadzić auto w zgodzie z zasadą ecodrivingu. 

Jazda doszkalająca Warszawa przed egzaminem w WORD 

Potrzebujesz dodatkowych jazd przed egzaminem praktycznym w WORD? Zgłoś się do nas! Przećwiczymy z Tobą wybrane zagadnienia, eliminując błędy i przypominając cały materiał obowiązujący w trakcie egzaminowania przez państwowego egzaminatora. 

 

Zapewniamy również jazdy doszkalające po wszystkich trasach egzaminacyjnych WORD ODLEWNICZA I WORD BEMOWO. Pokażemy Ci „pułapki” egzaminatorów, podchwytliwe zadania oraz problematyczne dla egzaminowanych miejsca. Wszystko po to, byś zdobył upragniony dokument! 

 

Warto wiedzieć! Oferujemy jazdy doszkalające z instruktorem, który pracował jako egzaminator państwowy. 

 

Jazda doszkalająca na placu manewrowym! 

Jazdy doszkalające mogą odbyć się nie tylko w przestrzeni miejskiej, ale także na placu manewrowym (lub tylko na nim). Wielu kursantów chce przećwiczyć przed egzaminem jazdę po łuku i ruszanie na wzniesieniu. Warto wiedzieć, że jazda doszkalająca może odbyć na placu manewrowym ośrodka egzaminacyjnego WORD (wymagane jest wtedy uiszczenie dodatkowej opłaty i rezerwacja terminu).  

 

Zachęcamy do korzystania z naszej oferty: JAZDY DOSZKALAJĄCE PRZED EGZAMINEM W WORD ODLEWNICZA I WORD BEMOWO. 

 

Jazdy doszkalające Warszawa cena 

Sprawdź nasz cennik jazd doszkalających Warszawa i korzystaj z rabatów! Zapewniamy konkurencyjne stawki i liczne udogodnienia. Postaw na OSK Projekt Prawko i zostań doskonałym kierowcą: uważnym, czerpiącym radość z jazdy i stawiającym na ecodriving! 

bottom of page