top of page

Nauka Jazdy Warszawa Białołęka

Szkoła jazdy Projekt Prawko Warszawa Odlewnicza zaprasza na kurs prawa jazdy kategorii B oraz na jazdy doszkalające. Jeśli jesteś z Białołęki i szukasz Ośrodka Szkolenia Kierowców z Warszawy, który gwarantuje komfortową nauką w bezstresowej atmosferze, skontaktuj się z nami. Zapisz się na kurs prawo jazdy kategorii B na Białołęce i postaw na nowoczesne metody nauczania. 

Rozpocznij Twój Projekt Prawko!

Kurs prawa jazdy Warszawa Białołęka

Zapisz się na kurs prawa jazdy kategorii B Warszawa Białołęka bez wychodzenia z domu. To dla twojej wygody. Formularz zapisu znajdziesz na stronie internetowej www.projektprawko.pl. Oddzwonimy, poinformujemy o załatwieniu koniecznych formalności do rozpoczęcia nauki jazdy na warszawskiej Białołęce. Otrzymasz zaproszenie na wykłady stacjonarne i wyposażymy Cię w materiały dydaktyczne potrzebne do opanowania niezbędnej wiedzy, aby móc rozpocząć praktyczną naukę jazdy. Wszystko po to, abyś został świadomie poruszającym się kierowcą w ruchu ulicznym. 

Kurs teoretyczny prawa jazdy kategorii B Białołęka 

Szkoła nauki jazdy Białołęka w Projekt Prawko proponuje w części teoretycznej wykłady teoretyczne i zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Otrzymasz także dostęp do aplikacji z oficjalną bazą pytań testowych, takich samych jak na egzaminie państwowym w WORD. 

 

Ważne! Z materiałów do nauki można korzystać 120 dni bez ograniczeń. Dla każdego rozpoczynającego naukę jazdy jest przewidziany także podręcznik w tradycyjnej formie papierowej „Prawo jazdy dla każdego kat. B”. Teoria on-line i stacjonarnie?  Twój wybór!

Dodatkowo ! Tylko skuteczna nauka jazdy, bez stresu. Zapewniamy miłą atmosferę podczas zajęć teoretycznych, jak i w trakcie praktycznej nauki jazdy. 

Istotne! Bez dodatkowych opłat za egzamin wewnętrzny. Nie pobieramy również opłat za powtórne przeprowadzenie egzaminu. Zdajesz do skutku! Zapraszamy na kurs prawo jazdy Odlewnicza na warszawskiej Białołęce

Kurs praktyczny prawa jazdy kategorii B Białołęka 

Kurs prawa jazdy Białołęka w Ośrodku Szkolenia Kierowców Projekt Prawko w części praktycznej to: zajęcia na placu manewrowym oraz nauka jazdy w ruchu ulicznym. Proponujemy naukę jazdy w różnych lokalizacjach Warszawy, by móc zapoznać się z wymagającymi skrzyżowaniami czy rondem turbinowym. Przeprowadzamy naukę jazdy również trasą o podwyższonej dopuszczalnej prędkości - droga ekspresowa. 

 

Szkolenie, nauka jazdy Odlewnicza to również zapoznanie się z trasami  egzaminowania Ośrodka Egzaminacyjnego WORD Warszawa Odlewnicza.

 

Egzaminy wewnętrzne sprawdzające wiedzę teoretyczną i nabyte umiejętności praktyczne kandydata na kierowcę kończą każdy kurs na prawo jazdy. 

 

Ważne! Egzaminy wewnętrzne są bezpłatne. Nie pobieramy dodatkowych opłat również za powtórne podejście do egzaminu. Zdajesz do skutku! Tyle razy ile potrzebujesz.

 

Masz do wyboru!

Mamy propozycję dla tych, którym pamiętanie o pedale sprzęgła i operowanie drążkiem skrzyni biegów przysparza  trudności. Możesz skupić się wyłącznie na bezpiecznym i poprawnym manewrowaniu autem. Rozpocznij naukę jazdy na aucie z automatyczną skrzynią biegów.

  

Miejsce rozpoczęcia jazd

Projekt Prawko szkoła nauki jazdy Odlewnicza praktyczną część nauki jazdy rozpoczyna i kończy pod Ośrodkiem Egzaminacyjnym WORD Odlewnicza. 

 

Dodatkowo! Zapewniamy miłą atmosferę w trakcie zajęć- bez dodatkowego stresu!

Tylko skuteczna nauka! 

Jazdy doszkalające Warszawa Odlewnicza 

Potrzebujesz wsparcia przed egzaminem państwowym na prawo jazdy kategorii B? 

Zapraszamy na jazdy doszkalające Warszawa Odlewnicza. Pod bystrym okiem naszych instruktorów przećwiczysz wymagane na egzaminie manewry i pokonasz znane trasy egzaminacyjne. A wszystko to w przyjemnej atmosferze i w aucie takim jak na egzaminie państwowym. 

 

Specjalnie dla Ciebie!

Jeśli chcesz, możesz nawet zarezerwować auto nauki jazdy i zdawać praktyczny egzamin państwowy autem, na którym odbywała się nauka jazdy na Odlewniczej. 

 

Istotne! Jazdy doszkalające przygotowujące do egzaminu państwowego na prawo jazdy mogą odbywać się po trasach egzaminacyjnych WORD Warszawa Odlewnicza

 

Masz dawno nieużywane prawko a może zdany niedawno egzamin i brakuje pewności za kierownicą? To również okazja do skorzystania z jazd doszkalających Warszawa Białołęka. 

 

Jazdy doszkalające Warszawa Odlewnicza to idealne rozwiązanie dla osób chcących poćwiczyć przed egzaminem państwowym na prawo jazdy kategorii B albo pragnących odświeżyć swoje dawno nieużywane prawko. 

 

Z jazd doszkalających mogą również skorzystać osoby posiadające już uprawnienia do kierowania pojazdem, czujące potrzebę wyeliminowania błędów i pozbycia się złych nawyków za kierownicą. 

 

Pod okiem naszych instruktorów poczujesz się pewniej za kółkiem, możesz przećwiczyć wskazane przez siebie trasy przejazdu, pokonać sprawiające trudności skrzyżowania, nauczyć się idealnie parkować. A wszystko to w miłej i bezstresowej atmosferze w zadbanym i sprawnym aucie.


Jeśli i Ty chcesz dołączyć do grona aktywnych kierowców, zyskać wolność i swobodę przemieszczania lub też znacząco zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy zapraszamy do szkoły jazdy Projekt Prawko - jazdy doszkalające na Białołęce czekają na Ciebie!

Dlaczego warto wybrać kurs prawa jazdy Białołęka? 

1. Kurs prawa jazdy na Białołęce, czyli nowoczesne metody nauczania. 

Stosujemy innowacyjne metody nauczania, a to wszystko w bezstresowej atmosferze. Dbamy o to, by nasi kursanci nie tylko mogli szybko zdać egzamin w WORD, ale także, by stali się doskonałymi kierowcami, radzącymi sobie w każdych warunkach. Stawiamy na bezpieczną i ekonomiczną jazdę! 

 

2. Kurs prawa jazdy Odlewnicza - Białołęka: dostęp do pojazdów wykorzystywanych w WORD 

 

Prowadzimy kurs prawa jazdy z wykorzystaniem pojazdów tej samej marki i modelu, który popularny jest w WORD Warszawa Odlewnicza. Dzięki temu kursanci nie muszą podczas egzaminu obawiać się o trudność w obsłudze innego samochodu.  

 

3. Kurs prawa jazdy Białołęka z wysokim wskaźnikiem zdawalności. 

 

Projekt Prawko to Twoja gwarancja szybkiego zdania egzaminu WORD. Stosujemy takie metody nauczania, by doskonale przygotować kursantów do wszystkich zadań egzaminacyjnych przygotowanych przez egzaminatora. Możemy pochwalić się wysokim wskaźnikiem zdawalności egzaminów za 1 razem! 

 

4. Kurs prawa jazdy Odlewnicza: udogodnienia dla kursantów z Białołęki! 

 

Jesteś z Białołęki i szukasz szkoły nauki jazdy, która zapewnia liczne udogodnienia? Wybierz nasz kurs prawa jazdy Odlewnicza! Jazdy rozpoczynamy wtedy z lokalizacji: Warszawa WORD Odlewnicza 8. Dzięki nam poznasz wszystkie trasy egzaminacyjne na Białołęce i nie tylko. 

 

5. Kurs prawa jazdy Białołęka automat, czyli kurs samochodem z automatyczną skrzynią biegów. 

 

Jeśli szukasz OSK, który dostępny jest dla kursantów z Białołęki, planujących naukę jazdy samochodem z automatyczną skrzynią biegów, koniecznie zgłoś się do nas.  

 

6. Kurs na prawo jazdy Warszawa Białołęka z opcją nauki teoretycznej online! 

 

Nie masz czasu na uczestnictwo w stacjonarnych wykładach? Postaw na nasz kurs jazdy z opcją nauki teoretycznej online. Dostarczymy Ci nowoczesne materiały dydaktyczne! 

Prawo jazdy w 3 tygodnie? Wybierz kurs przyśpieszony prawa jazdy Białołęka! 

Zależy Ci na szybkim przygotowaniu się do egzaminu państwowego w WORD Warszawa Odlewnicza? Masz przerwę w pracy lub nauce i chcesz dobrze ją wykorzystać? Szukasz OSK w Warszawie, który podchodzi do kursantów prawa jazdy kategorii B w elastyczny sposób? Wybierz naszą opcję ekspresową! 

 

Oferujemy przyśpieszony kurs prawa jazdy dla kursantów z Białołęki. Trzydzieści godzin jazd przejedziesz w zaledwie 3 tygodnie, a podczas zajęć poznasz wszystkie trasy egzaminacyjne Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Odlewnicza 8! 


 

Kurs nauki jazdy Białołęka: czym jeżdżą kursanci naszego OSK?  

Szkolenie na prawo jazdy kategorii B w samochodach z manualną skrzynią biegów  prowadzone jest na autach identycznych, jak WORD Warszawa podczas egzaminu państwowego - Hyundai i20.

Szkolenie na prawo jazdy kategorii B w aucie wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów odbywa się na nowoczesnej Toyocie Corolla.

 

Kurs prawo jazdy Białołęka: chcesz wiedzieć więcej? 

Chcesz wiedzieć więcej o kursie nauki jazdy na Białołęce? Zadzwoń do naszego OSK! 

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego! 

O aktualnie proponowanych promocjach w Projekt Prawko dowiesz się dzwoniąc się pod numer telefonu 506 200 323 lub sprawdzając na stronie internetowej www.projektprawko.pl

Jak dojechać?

Projekt Prawko

Nauka jazdy Warszawa- miejsce spotkań z instruktorem 
WORD ul. Odlewnicza 8

  • Autobus linii 314 przystanek Odlewnicza (40m)

  • Tramwaj linii 4 lub 41 przystanek Odlewnicza (160m)

bottom of page