top of page

Szkoła jazdy Marki

Do Was mieszkańcy Marek kierujemy zaproszenie do wzięcia udziału w kursie na prawo jazdy kat. B . Zapraszamy także na jazdy doszkalające.

Z Projekt Prawko naukę jazdy rozpoczynamy i kończymy na ul. Okólnej  7  Marki. 

Jeśli chcecie dołączyć do grona aktywnych kierowców, zyskać wolność i swobodę przemieszczania lub też znacząco zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy, zapraszamy do rozpoczęcia nauki jazdy w szkole jazdy Projekt Prawko.

Rozpocznij Twój Projekt Prawko!

Kurs prawa jazdy Marki

Na kurs  prawa jazdy kat. B lub jazdy doszkalające możesz zapisać się bez wychodzenia z domu - online lub osobiście w biurze – Okólna 7 Marki

Po wypełnieniu formularza dostępnego na stronie internetowej www.projektprawko.pl i dokonaniu zapisu, od razu dostaniesz materiały dydaktyczne niezbędne do opanowania wiedzy teoretycznej. Otrzymasz pełną bazę pytań testowych zatwierdzonych przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, identycznych jak na egzaminie państwowym w WORD oraz wykłady on-line, z których można korzystać przez 120 dni bez ograniczeń.

Każdy kandydat na kierowcę zostanie zaproszony również na wykłady i zajęcia stacjonarne podczas których, w miłej atmosferze, zapozna się z wymaganą wiedzą teoretyczną. Na wykładach otrzymasz także podręcznik w tradycyjnej formie papierowej „Prawo jazdy dla każdego kat. B”

Zdecydujesz sam o zajęciach teoretycznych. Stacjonarnie czy on-line – Twój wybór!

Kurs prawa jazdy Warszawa Marki 

Kurs prawa jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców Projekt Prawko Marki w części praktycznej to: ćwiczenia na placu manewrowym, nauka jazda w ruchu ulicznym w różnych lokalizacjach Warszawy, tak aby zapoznać się z wymagającymi skrzyżowaniami czy rondem turbinowym, jazda trasą o podwyższonej dopuszczalnej prędkości a także nauka jazdy po trasach egzaminowania Ośrodka Egzaminacyjnego WORD Odlewnicza.

Każdy kurs prawa jazdy kończą egzaminy wewnętrzne sprawdzające wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne kandydata na kierowcę. 

Naukę jazdy zawsze dostosowujemy do Twoich potrzeb i podanej przez Ciebie dyspozycyjności. Na bieżąco reagujemy i realizujemy potrzeby naszych kursantów. Pokażemy Ci trasy, po których odbywają się egzaminy państwowe na prawo jazdy. 

 

Ważne! Egzaminy wewnętrzne są bezpłatne. Nie pobieramy dodatkowych opłat również za powtórne podejście do egzaminu. Zdajesz do skutku! Tyle razy ile potrzebujesz.

 

Masz do wyboru auto!

Zmiana biegów i sprzęgła dostarcza Ci problemów? Chcesz skupić się wyłącznie na poprawnym i bezpiecznym manewrowaniu autem na drodze bez konieczności pamiętania o sprzęgle i zmianie biegów. Proponujemy Ci kurs prawa jazdy z nauką jazdy na aucie z automatyczną skrzynią biegów.

 

Dodatkowo! Zapewniamy miłą atmosferę w trakcie zajęć- bez dodatkowego stresu!

Tylko skuteczna nauka!

Jazdy doszkalające Marki

Jazdy doszkalające Marki to idealne rozwiązanie dla osób chcących poćwiczyć przed egzaminem państwowym na prawo jazdy kategorii B albo pragnących odświeżyć swoje dawno nieużywane prawko. 

Z jazd doszkalających mogą również skorzystać osoby czujące potrzebę wyeliminowania błędów i pozbycia się złych nawyków za kierownicą. 

Pod okiem naszych instruktorów poczujesz się pewniej za kółkiem, możesz przećwiczyć wskazane przez siebie trasy przejazdu, pokonać sprawiające trudności skrzyżowania, nauczyć się idealnie parkować, perfekcyjnie opanować „górkę”. A wszystko to w miłej i bezstresowej atmosferze w zadbanym i sprawnym aucie.


Istotne! Jazdy doszkalające przygotowujące do egzaminu państwowego na prawo jazdy odbywają się po trasach egzaminacyjnych WORD Odlewnicza.

Ważne! Jazdy rozpoczynamy i kończymy na ul. Okólnej 7

Jazdy praktyczne przed egzaminem na prawo jazdy kategorii B prowadzone są po trasach egzaminacyjnych, żeby najlepiej jak to możliwe przygotować się do egzaminu praktycznego.  

 

Czym jeździmy?

Szkolenie na prawo jazdy kategorii B w samochodach z manualną skrzynią biegów  prowadzone jest na autach identycznych jak WORD Warszawa podczas egzaminu państwowego - Hyundai i20.

Szkolenie na prawo jazdy kategorii B w aucie wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów odbywa się na nowoczesnej Toyocie Corolla.

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

O aktualnie proponowanych promocjach w Projekt Prawko dowiesz się dzwoniąc pod numer telefonu 506 200 323.

Jak dojechać?

Projekt Prawko

Szkoła Nauki Jazdy Marki

ul. Okólna 7​

  • Autobus linii 140, 240, 340, 738  przystanek Fabryczna (600m)

  • Autobus linii 240 przystanek Kościuszki (340m)

bottom of page