top of page

Szkoła jazdy Warszawa Bemowo

Szkoła jazdy Projekt Prawko Warszawa Bemowo zaprasza na kurs prawa jazdy oraz jazdy doszkalające

Rozpocznij Twój Projekt Prawko!

Kurs prawa jazdy Warszawa Bemowo

Po wypełnieniu formularza i dokonaniu zapisu od razu dostaniesz materiały dydaktyczne niezbędne do opanowania wiedzy teoretycznej. Otrzymasz pełną bazę pytań testowych identycznych, jak na egzaminie państwowym w WORD oraz wykłady on-line, z których można korzystać przez 120 dni bez ograniczeń. Dostaniesz także podręcznik w tradycyjnej formie papierowej „Prawo jazdy dla każdego kat. B”. Każdy kandydat na kierowcę zostanie zaproszony również na wykłady i zajęcia stacjonarne podczas których, w miłej atmosferze, zapozna się z wymaganą wiedzą teoretyczną. 

Zdecydujesz sam o zajęciach teoretycznych. Stacjonarnie czy on-line – Twój wybór! 

Kurs prawa jazdy kategorii B w OSK Projekt Prawko – część praktyczna

Kurs prawa jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców Projekt Prawko Warszawa Bemowo w części praktycznej to: ćwiczenia na placu manewrowym, jazda w ruchu ulicznym w różnych lokalizacjach Warszawy, tak aby zapoznać się z wymagającymi skrzyżowaniami czy rondem turbinowym, jazda trasą o podwyższonej dopuszczalnej prędkości, a także jazdy po trasach egzaminowania Ośrodka Egzaminacyjnego WORD Bemowo.

Każdy kurs prawa jazdy kończą egzaminy wewnętrzne sprawdzające wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne kandydata na kierowcę. 

Ważne! Egzaminy wewnętrzne są bezpłatne. Nie pobieramy dodatkowych opłat również za powtórne podejście do egzaminu.

Zdajesz do skutku! Tyle razy ile potrzebujesz.

Kurs prawo jazdy kategorii B automat Warszawa Bemowo

Masz do wyboru!

Zmiana biegów i sprzęgła dostarcza Ci problemów? Chcesz skupić się wyłącznie na poprawnym i bezpiecznym manewrowaniu autem na drodze bez konieczności pamiętania o sprzęgle i zmianie biegów. Proponujemy Ci kurs prawa jazdy automat, czyli na aucie z automatyczną skrzynią biegów.

 

Dodatkowo! Zapewniamy miłą atmosferę w trakcie zajęć- bez dodatkowego stresu!

Tylko skuteczna nauka!

Jazdy doszkalające Warszawa Bemowo

Jazdy doszkalające Warszawa Bemowo to idealne rozwiązanie dla osób chcących poćwiczyć przed egzaminem państwowym na prawo jazdy kategorii B albo pragnących odświeżyć swoje dawno nieużywane prawko. 

 

Z jazd doszkalających mogą również skorzystać osoby czujące potrzebę wyeliminowania błędów i pozbycia się złych nawyków za kierownicą. 

 

Pod okiem naszych instruktorów poczujesz się pewniej za kółkiem, możesz przećwiczyć wskazane przez siebie trasy przejazdu, pokonać sprawiające trudności skrzyżowania, nauczyć się idealnie parkować. A wszystko to w miłej i bezstresowej atmosferze w zadbanym i sprawnym aucie.

 

Jeśli i Ty chcesz dołączyć do grona aktywnych kierowców, zyskać wolność i swobodę przemieszczania lub też znacząco zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy zapraszamy do szkoły jazdy Projekt Prawko.

 

Istotne! Jazdy doszkalające Warszawa przygotowujące do egzaminu państwowego na prawo jazdy odbywają się po trasach egzaminacyjnych WORD Bemowo

Ważne! Jazdy rozpoczynamy i kończymy pod WORD Bemowo Powstańców Śląskich 127 A. Jazdy praktyczne przed egzaminem na prawo jazdy kategorii B prowadzone są po trasach egzaminacyjnych, żeby najlepiej jak to możliwe przygotować się do egzaminu praktycznego.  

Kurs prawa jazdy Bemowo: czym jeździmy w OSK Projekt Prawko? 

Szkolenie na prawo jazdy kategorii B w samochodach z manualną skrzynią biegów  prowadzone jest na autach identycznych jak WORD Warszawa podczas egzaminu państwowego- Hyundai i20.

Szkolenie na prawo jazdy kategorii B w aucie wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów odbywa się na nowoczesnej Toyocie Corolla.

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

 

O aktualnie proponowanych promocjach w Projekt Prawko dowiesz się, dzwoniąc się pod numer telefonu 506 200 323.

Jak dojechać?

Projekt Prawko

Szkoła Nauki Jazdy Warszawa Bemowo

ul. Piastów Śląskich 61

bottom of page