top of page

Nauka jazdy Targówek

Szkoła jazdy Projekt Prawko Warszawa zaprasza mieszkańców Targówka na kurs prawa jazdy kategorii B. W ofercie mamy również jazdy doszkalające – poznaj szczegóły naszej oferty i rozpocznij bezstresową naukę w cenionym przez kursantów Ośrodku Szkolenia Kierowców w Warszawie.

Rozpocznij Twój Projekt Prawko!

Kurs prawa jazdy Targówek Warszawa

Kurs prawa jazdy z Projektem Prawko może rozpocząć każda osoba, która ukończyła osiemnasty rok życia. Ponadto do nauki w naszej szkole jazdy zapraszamy kursantów 3 miesiące przed ukończeniem pełnoletności. Przypominamy, że prawo jazdy kategorii B pozwala kierować samochodem o DMC nieprzekraczającym 3,5 tony i motorowerem. Osoby z takimi uprawnieniami mogą również kierować motocyklem o pojemności do 125 cm³. Jak zapisać się zatem na nasz kurs? 

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza zapisu, który znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.projektprawko.pl. Wystarczy kilka minut, aby bez wychodzenia z domu wystartować z kursem prawa jazdy kategorii B Warszawa Targówek – oddzwonimy do Ciebie i razem zaplanujemy Twoją naukę w naszym OSK! 

Kurs teoretyczny prawa jazdy kategorii B Targówek

Każdy nasz kursant otrzymuje od nas niezbędne wsparcie oraz materiały dydaktyczne, które pozwalają w zaawansowanym stopniu poznać przepisy ruchu drogowego. W ramach kursu teoretycznego uczymy również tego, jak dobrze wykorzystać nabytą wiedzą podczas egzaminów na prawo jazdy oraz w trakcie poruszania się samochodem. Kurs prawa jazdy Targówek może odbywać się w systemie stacjonarnym lub też w wersji online! 

W przypadku kursu teoretycznego online przygotowanie do egzaminu w WORD Odlewnicza odbywa się z wykorzystaniem interaktywnych narzędzi edukacyjnych z licznymi zdjęciami czy filmikami (zapewnimy możliwość korzystania z nich przez 120 dni bez ograniczeń). Warto wiedzieć, że mowa o dostępie do aplikacji z oficjalną bazą pytań testowych zatwierdzonych przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, czyli tych identycznych,  jak na egzaminie państwowym w WORD! 

 

W  bardzo przystępny sposób objaśniają one nawet najbardziej zawiłe przepisy ruchu drogowego. Nauka prawa jazdy online pozwala także na szybsze przygotowanie się do części praktycznej kursu prawa jazdy B Warszawa Targówek. Polecamy takie rozwiązanie osobom, które ze względów na różne inne obowiązki miałyby trudność z pojawianiem się na wykładach stacjonarnych w OSK Projekt Prawko.

Ważne! Podręcznik w tradycyjnej formie papierowej „Prawo jazdy dla każdego kat. B” odbierzesz rozpoczynając kurs na prawo jazdy. Teoria on-line i stacjonarnie?  Twój wybór!

Dodatkowo! Zapewniamy miłą atmosferę podczas zajęć teoretycznych, jak i w trakcie praktycznej nauki jazdy. 

Istotne! Żadnych dodatkowych opłat. Tylko skuteczna nauka jazdy, bez stresu. Bez dodatkowych opłat za egzamin wewnętrzny, również za powtórne przeprowadzenie egzaminu. Zdajesz do skutku! Zapraszamy na kurs prawo jazdy Targówek.

Kurs praktyczny prawa jazdy kategorii B Targówek

Kurs prawa jazdy Targówek w Ośrodku Szkolenia Kierowców Projekt Prawko w części praktycznej to nauka jazdy w ruchu ulicznym oraz zajęcia na placu manewrowym. Z nami doskonale opanujesz nie tylko trasy egzaminowania Ośrodka Egzaminacyjnego WORD Warszawa Odlewnicza, ale także poznasz trudne skrzyżowania, rondo turbinowe, poprowadzisz auto drogą ekspresową czy nauczysz się dobrze parkować. Przeprowadzamy szkolenie w różnych lokalizacjach Warszawy również po dzielnicy Targówek! 

Każdy kurs na prawo jazdy jest zakończony egzaminami wewnętrznymi, które mają na celu sprawdzenie stopnia opanowania wiedzy teoretycznej i nabytych umiejętności praktycznych przyszłego kierowcy.

Dokonaj wyboru!

Nie chcesz pamiętać o pedale sprzęgła i zmianie biegów? Chcesz się skoncentrować tylko na poprawnym i bezpiecznym manewrowaniu autem? Wybierz auto wyposażone w automatyczną skrzynię biegów. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie komfort w poruszaniu się w ruchu ulicznym po mieście.

Skąd startujemy?

Szkoła nauki jazdy Projekt Prawko praktyczną część nauki jazdy rozpoczyna i kończy pod Ośrodkiem Egzaminacyjnym WORD Odlewnicza. 

Dodatkowo! Gwarantujemy przyjemną atmosferę w trakcie szkolenia, co najważniejsze- naukę jazdy bez stresu!

Kurs prawa jazdy Warszawa Targówek - dlaczego warto?

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać szkołę nauki Projekt Prawko i kurs kategorii B Warszawa Targówek? Zapewniamy:

  • Bezstresową naukę jazdy oraz szkolenie w zakresie kat. B – koncentrujemy się nie tylko na tym, by kursant zdał egzaminy w WORD za pierwszym razem, ale również na tym, aby stał się w przyszłości kierowcą stawiającym na jazdę bezpieczną, płynną i ekonomiczną. 

  • Wykwalifikowaną kadrę wykładowców i instruktorów jazdy – tworzymy zespół doświadczonych ekspertów, którzy do każdego z kursantów podchodzą w indywidualny sposób. Kurs prawa jazdy kategorii B Warszawa Targówek to elastyczne rozwiązanie dla każdego: ucznia, studenta, zapracowanego rodzica, kobiety w ciąży czy seniora. 

  • Dodatkowe doszkalające jazdy przed egzaminem – jeśli masz trudność ze zdaniem egzaminu w WORD, zaprosimy Cię na dodatkowe godziny nauki: razem przeanalizujemy błędy tak, by kolejna próba ukończona została z wynikiem pozytywnym! 

  • Pełne wsparcie administracyjne – prócz materiałów dydaktycznych pomożemy Ci w założeniu PKK i wykonaniu badań lekarskich. Poinstruujemy Ciebie również w tym, jak złożyć dokumenty o wydanie prawa jazdy! 

  • Kurs prawa jazdy Targówek automat – mowa o kursie samochodem z automatyczną skrzynią biegów. Jeśli szukasz OSK w Warszawie, który dostępny jest dla kursantów z Targówka, planujących naukę jazdy samochodem z automatyczną skrzynią biegów, koniecznie zgłoś się do nas! 

  • Kurs na prawo jazdy Warszawa Targówek w systemie online – kursanci, którzy nie mają czasu na uczestnictwo w stacjonarnych wykładach, mogą wybrać kurs jazdy z opcją nauki teoretycznej online. Dostarczymy Ci nowoczesne materiały dydaktyczne!

  • Jazdy na wszystkich trasach egzaminacyjnych WORD Odlewnicza! 

Zapraszamy również na przyśpieszony kurs prawa jazdy Warszawa Targówek, który uwzględnia taki harmonogram nauki jazdy, aby kursant mógł podejść do egzaminu w WORD już po 3 tygodniach od rozpoczęcia części praktycznej. Nauka teorii odbywa się wcześniej w systemie online! 

Jazdy doszkalające Warszawa Targówek 

Dla kursantów, dla których 30h zajęć praktycznych to zbyt mało, by czuć się pewnie za kierownicą, przygotowaliśmy ofertę jazd doszkalających. Sprawdzają się one również wśród osób mających problem ze zdaniem egzaminu w WORD m.in. ze względu na zbyt duży stres. Jazdy doszkalające Targówek to także doskonała opcja dla kierowców, którzy stracili poczucie bezpieczeństwa w ruchu drogowym po stłuczce lub wypadku, czy którzy nie kierowali pojazdem przez dłuższy czas. 

Zarezerwuj auto na egzamin! Jeśli chcesz, możesz nawet zarezerwować auto nauki jazdy i zdawać praktyczny egzamin państwowy autem, na którym odbywała się nauka jazdy na Odlewniczej. 

Kluczowe! Jazdy doszkalające przygotowujące do egzaminu państwowego na prawo jazdy mogą odbywać się po trasach egzaminacyjnych WORD Warszawa Odlewnicza. 

Kurs nauki jazdy Targówek: czym jeżdżą kursanci naszego OSK?  

Szkolenie na prawo jazdy kategorii B w samochodach z manualną skrzynią biegów  prowadzone jest na autach identycznych, jak WORD Warszawa Odlewnicza podczas egzaminu państwowego. Mowa o samochodzie osobowym Hyundai i20. Szkolenie na prawo jazdy kategorii B w aucie wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów odbywa się zaś na nowoczesnej i komfortowej Toyocie Corolla.

 

Kurs prawo jazdy Targówek: chcesz wiedzieć więcej? 

Chcesz wiedzieć więcej o kursie nauki jazdy Warszawa Targówek? Zadzwoń do naszego OSK! 

 

O aktualnie proponowanych promocjach w Projekt Prawko, dowiesz się dzwoniąc się pod numer telefonu 506 200 323 lub sprawdzając na stronie internetowej www.projektprawko.pl

bottom of page