top of page

Egzamin za pierwszym podejściem - To możliwe z Projekt Prawko!Egzamin na prawo jazdy to sprawdzian umiejętności, wiedzy …..ale nie tylko. Można, a nawet trzeba zaplanować pewne czynności tak, aby optymalnie zorganizować sobie w miarę możliwości najdogodniejsze warunki czy też okoliczności egzaminacyjne.


Wynik egzaminu - wypadkowa wielu elementów

Na wynik egzaminu wpływa wiele czynników. Jest wypadkową wielu elementów, które w sposób bezpośredni czy też pośredni decydują o jego powodzeniu.


Obserwując natężenie ruchu i analizując w których porach najlepiej poruszać się w ruchu ulicznym, tak aby nie było zbyt tłoczno i nerwowo, można pominąć niewygodne godziny szczytu ruchu ustalając godzinę egzaminu na prawo jazdy. Pośpiech towarzyszący kierowcom spieszącym się rano często uniemożliwia spokojną jazdę. Popołudniowe godziny szczytu ruchu też mogą dostarczyć wielu nieprzewidzianych sytuacji. Warto wybrać najlepszą z możliwych godzinę na egzamin.

Bardzo często głównym czynnikiem który wpływa na wynik końcowy egzaminu jest stres.

Możemy go znacznie ograniczyć poprzez odpowiednie przygotowanie techniczne, praktyczne i merytoryczne. Tym zajmujemy się my.


Dreszczyku emocji jaki towarzyszy egzaminom całkowicie wyeliminować się nie da, to nawet dobrze, zwłaszcza że może być całkiem pomocny w kwestii poprawienia koncentracji i uwagi.

Istotną sprawą, która wpływa na powodzenie egzaminu, jest również pozytywne nastawienie.

Będąc zrelaksowanym, wypoczętym i pozytywnie nastawionym zwiększamy szanse na osiągnięcie sukcesu.


W dniu egzaminu warto...

W dniu egzaminu warto bardzo starannie zaplanować czas na dotarcie do Ośrodka Egzaminacyjnego WORD. Tak aby, nie fundować sobie dodatkowego niepokoju i nie narażać się na stres związany ze spóźnieniem, i spokojnie poczekać na swój egzamin.

Wiele osób z pośród kandydatów na kierowców, w celu ograniczenia napięcia przedegzaminacyjnego, stosuje metodę „rozjeżdżenia się” przed egzaminem umawiając się na jazdy doszkalające w przededniu lub w dniu egzaminu państwowego na prawo jazdy. To też jest dobry pomysł.


O sposobach nauczania w Projekt Prawko, trzeba powiedzieć, że są skuteczne. Mamy świadomość, że nasze metody szkolenia są efektywne, dzięki temu naszą szkołę jazdy opuszczają dobrze przygotowani przyszli kierowcy.676 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page