top of page

Projekt Prawko automatem? Sprawdź czy to dla Ciebie!


Prawo jazdy na Automat warszawa

Chcesz zostać kierowcą? Masz trudność w opanowaniu auta z manualną skrzynią biegów? Mamy na to prosty sposób - Prawo jazdy na Automat.

Wybierz opcję prawa jazdy na automacie a wtedy znikną trudności związane z ruszaniem, koniecznością zmiany biegów, obsługą sprzęgła i obserwowania wskaźnika obrotów silnika.

Górka bez żadnego problemu, auto ani nie zgaśnie, ani się nie stoczy. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak.

A do tego egzamin bez stresu w dobrze znanym Ci aucie, dokładnie tym w którym pokonałeś już ładne kilometry zdobywając umiejętność prowadzenia auta. W Projekt Prawko masz do dyspozycji nowiutką Toyotę Corollę z automatyczną skrzynią biegów i napędem hybrydowym. Brzmi nieźle!


Kurs standard na automacie

Z zasadami ruchu drogowego i zagadnieniami związanymi z pierwszą pomocą zapoznajesz się w części teoretycznej kursu- podobnie jak w szkoleniu z manualną skrzynią biegów. Następnie rozpoczynasz kurs praktyczny. Jazdy odbywają się według indywidualnie ustalonego harmonogramu w nowiutkiej Toyocie Corolli z napędem hybrydowym. Te same auto podstawiamy na egzamin państwowy. Dodatkowo dodajemy dostęp do materiałów szkoleniowych i aktualnych testów egzaminacyjnych.

Kurs ekspres w automacie

Chcesz szybko i bez stresu zdać egzamin państwowy? Górka bez żadnego problemu, auto ani nie zgaśnie, ani się nie stoczy. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak. Z nami to możliwe. 30 godzin jazd nawet w ciągu 3 tygodni. Zapoznamy Cię z trasami egzaminacyjnymi. Do tego zapewniamy dostęp do niezbędnych materiałów oraz testów, które wspomogą przygotowania do egzaminu państwowego. Auto na którym się szkoliłeś podstawiamy na egzamin państwowy.

Kurs doszkalający- automat

Propozycja dla osób które posiadają prawo jazdy, być może miały przerwę w jeżdżeniu autem i mają zamiar zmienić auto na wygodniejsze, z automatyczną skrzynią biegów. To oferta skierowana również do tych, którzy zakończyli szkolenie podstawowe, ale potrzebują nabrać pewności przed przystąpieniem do egzaminu państwowego. 10 godzin jazd, podczas których pokonasz najtrudniejsze skrzyżowania i przećwiczyć różne manewry po to, aby swobodnie przystąpić do egzaminu państwowego.

Jazdy doszkalające - automat

2 godziny zajęć praktycznych- to propozycja dla tych, którzy przed egzaminem państwowym chcieliby jeszcze przejechać trasy egzaminacyjne i przypomnieć sobie wszystkie wymagane manewry.

Teraz skorzystaj z promocji na jazdy doszkalające 2h+2h. Promocja 2+2 dostępna jedynie przy rezerwacji telefonicznej i przedpłacie na rachunek bankowy.42 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page