top of page

Przywitaj 2022 z Projekt Prawko


Dlaczego warto zacząć teraz?

Wbrew powszechnie panującym nastrojom spowodowanym szybko zapadającym zmrokiem i małą ilością życiodajnego słońca, to świetny pomysł aby zacząć teraz lub zachęcić kogoś, aby właśnie teraz zaczął swój kurs z Projekt Prawko.

Z nami poprawisz nastrój i zyskasz dobrą energię, będziesz miał dodatkowe zajęcie i do przedwiośnia osiągniesz swój cel. Zapewniamy naukę w przyjemnej atmosferze i porach dostosowanych do Twoich możliwości.

Co zyskasz zaczynając teraz?

Nie masz nic do stracenia a jedynie same korzyści.

Zaczynając teraz nauczysz się prowadzić auto w znacznie trudniejszych warunkach pogodowych i drogowych. Pod okiem instruktora przygotujesz się do swojego pierwszego samodzielnego sezonu zimowego. Później mało co, albo już nic Cię nie zaskoczy. Masz szansę zmierzyć się nie tylko ze śliską, ale i zmrożoną nawierzchnią jezdni, opadami śniegu i mżawką. Dzięki temu będziesz bardziej wnikliwie obserwować to co dzieje się wokół Ciebie na drodze i podkręcisz swoją czujność.

U nas szybko ukończysz kurs prawa jazdy i będziesz mógł przystąpić do egzaminu państwowego. Od nowego roku będziesz mógł pochwalić się nowo zdobytymi umiejętnościami, swoim prawem jazdy.

To się opłaca. Do końca roku kurs na prawo jazdy jeszcze w atrakcyjnej cenie.

Nie masz pomysłu na prezent?

Podaruj kurs na prawo jazdy bliskiej osobie w prezencie świątecznym lub jako upominek noworoczny. To wyjątkowy gest, który nie będzie Ci nigdy zapomniany.32 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page